З архіву ПУ. Російський політик погрозами відповів меру Херсона щодо приналежності міста

Херсонська міськрада ухвалила звернення, у якому наголошується, що "споконвічні російські території - це болота під Москвою".

Олексій Пушков

Херсон нібито "споконвічно українським" ніколи не був, а виник у XVIII столітті як російська фортеця. Про це у грудні 2019 року заявив одіозний політик Олексій Пушков у Твітері, передають Патріоти України.

На думку Пушкова, на місці Херсона в 1778 році було засновано російську фортецю, яка стала "першою базою російського флоту на Чорному морі".

"Меру Херсону варто дотримуватись приказки: "іноді краще мовчати, ніж говорити". Херсон ніколи не мав стосунку до України. Фортеця Херсону була заснована Росією в 1778 і стала першою базою російського флоту на Чорному морі. Чим-чим, а "споконвічно українським" він ніколи не був", - висловився Пушков.

Нагадаємо, 19 грудня президент Росії Володимир Путін на прес-конференції назвав Причорномор'я "споконвічно російською" територією, з якою треба "розібратися". У відповідь Херсонська міськрада ухвалила звернення. У ньому наголошується, що "споконвічні російські території - це болота під Москвою".

"Причорномор'я настільки прекрасне і далеке від московських боліт, що мені важко уявити собі, як Путіну могло спасти на думку, що Росія має до нас якийсь стосунок. Південь України - етнічно, ментально географічно, культурно український. Завжди був українським і завжди буде", - зазначив міський голова Херсону Володимир Миколаєнко.

Банковій приготуватись: Байден готується жорстко реформувати Україну - експосол у США

вівторок, 2 березень 2021, 21:40

Адміністрація президента США Джо Байдена готова підштовхувати Україну до реформ, інколи навіть у жорсткій формі з добрими намірами. Про це розповів колишній посол США в Україні Стівен Пайфер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ. "Пр...

Привид Богатирьової літає над МОЗ?: Глава МОЗ наказав заборонити поширювати інформацію про виробників і постачальників COVID-вакцини

вівторок, 2 березень 2021, 21:16

Згідно з документом, забороняється розголошення конфіденційної інформації (будь-якої інформації щодо виробників та/або постачальників, ціни на вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 і т.д.), яка стала ...