З архіву ПУ. Розворот стратегії: У Зеленського заявили, що Україну більше не цікавить митний союз з ЄС. Тепер чекають реакцію Брюсселя

Україна відмовилася від ідеї створення митного союзу з Євросоюзом, але розраховує на спрощення митних процедур. Про це заявив віцепрем’єр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба під час публічної дискусії “Амбіції України у відносинах з ЄС у 2020 році”, повідомляють Патріоти України 21 січня 2020 року.

За словами Кулеби, під час засідання Ради асоціації у Брюсселі 28 січня він сподівається почути про рівень амбіцій ЄС щодо України.

“Тому що у нас є новий уряд, нова Європейська комісія, у нас є амбіції, і, очевидно, вони є в ЄС, ми повинні синхронізувати їх. Тому що цей шлях ми повинні пройти разом”, – сказав він, додавши, що Євроінтеграція – безальтернативна з боку України. Однак жодна країна не змогла ні наблизитися, ні інтегруватися в Євросоюз без підтримки з боку самого ЄС.

Також Кулеба підкреслив, що в Брюсселі будуть обговорюватися питання інтеграції України в енергетичний ринок ЄС, а також спрощення митних процедур.

“Ми відмовилися від ідеї входження в Митний союз, але ми хочемо максимально спростити всі такі процедури і інтегрувати Україну в максимальну кількість форматів, які будуть сприяти проходженню товарів через митний кордон”, – додав він.

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що для України питання деокупації Криму залишається в числі пріоритетних під час міжнародних переговорів, а ось Росія обговорення цієї теми «боїться як вогню».

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...

Генерал ​Наєв розповів, скільки живої сили та військової техніки перекинула Росія в окупований Крим

четвер, 25 лютий 2021, 23:40

Ситуація на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається стабільною, водночас Росія в 2021 році продовжує перекидати з материкової частини до Криму озброєння та військову техніку. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант ...