Патрульні поліцейські встановили особу власника авто, яке заїхало на новий парковий місток до Володимирської Гірки у Києві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко 17 червня 2019 року.
"Спасибі всім небайдужим киянам, користувачам мережі, хто відреагував і допомагав виявити цих "любителів прекрасного". Я відразу переслав фото, звернувся в патрульну поліцію Києва. Правоохоронці вже встановили особу власника авто і місце його фактичного знаходження, а також - де знаходиться автомобіль", - пише Кличко.
Крім того, мер звернувся до киян, які були очевидцями злочину і попросив звернутися їх в службу 102, щоб допомогти своїми поясненнями залучити порушника до відповідальності.

Творці сайту dtp.kiev.ua кажуть, що вже отримали дивну пропозицію: за винагороду в 100 доларів прибрати з паблік дані про власника автомобіля.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...