З архіву ПУ. Що у Кремля на умі, те у дурних рашистів на язиці: "Я готов убивать украинцев, а потом возьмемся за Беларусь", - російський терорист "ДНР" (відео)

Одіозний російський окупант з позивним "Грант" спробував пояснити в інтерв'ю пропагандистам, з якою метою приїхав в чужу країну вбивати українців.

Російський найманець Антон Горохов на прізвисько "Грант" пояснив, навіщо приїхав на Донбас вбивати громадян України, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року.

"Для меня население Украины – "Малороссии", население России – "Великороссии" и Белоруссии, являются неотъемлемой частью одной "русской нации" восточно-славянской. И я никогда не разделял эти три страны", - видає зазомбований пропагандою сепаратист.

Більш того, він називає білорусів і українців "ресурсами" для існування Росії, яких можна вбивати, якщо вони не згодні підкорятися Кремлю. "Необходимо, в первую очередь, большое население, большая нация. Поэтому Украина — это еще "40 миллионов русских", Белоруссия еще "10 миллионов русских", - додав Горохов.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...