З архіву ПУ. Що у Кремля на умі, те у дурних рашистів на язиці: "Я готов убивать украинцев, а потом возьмемся за Беларусь", - російський терорист "ДНР" (відео)

Одіозний російський окупант з позивним "Грант" спробував пояснити в інтерв'ю пропагандистам, з якою метою приїхав в чужу країну вбивати українців.

Російський найманець Антон Горохов на прізвисько "Грант" пояснив, навіщо приїхав на Донбас вбивати громадян України, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року.

"Для меня население Украины – "Малороссии", население России – "Великороссии" и Белоруссии, являются неотъемлемой частью одной "русской нации" восточно-славянской. И я никогда не разделял эти три страны", - видає зазомбований пропагандою сепаратист.

Більш того, він називає білорусів і українців "ресурсами" для існування Росії, яких можна вбивати, якщо вони не згодні підкорятися Кремлю. "Необходимо, в первую очередь, большое население, большая нация. Поэтому Украина — это еще "40 миллионов русских", Белоруссия еще "10 миллионов русских", - додав Горохов.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...