З архіву ПУ. Скандальний нардеп похизувався відпочинком в окупованому Криму

Нестор Шуфрич декларує прихильність російській політиці та як народний депутат виступає проти будь-яких ініціатив, спрямованих на укріплення українського суверенітету.

Народний депутат Нестор Шуфрич із дружиною провели травневі свята 2019 року в окупованому Криму. Про це повідомила його прес-служба, опублікувавши відповідно фото, передають Патріоти України.

Їздили автомобілем. Перед подорожжю зайшли до Києво-Печерської Лаври, де їхні паски освятив предстоятель Російської православної церкви в Україні митрополит Онуфрій.

"Зізнаюся, за 3 дня в Криму серце стислося не раз. Адже тут пройшли дні мого дитинства з матір'ю, батьком і старшим братом, моєї юності! В Ялті люди упізнавали, посміхалися, віталися. Настрій у людей святковий, хоча у деяких очі трохи сумні", - написав Шуфрич.

Без шансів: Військовий експерт розповів, чому окупанти не можуть вберегтися від ударів HIMARS

понеділок, 8 серпень 2022, 18:22

Російські окупанти в Україні не можуть вберегтися від ударів з боку захисників нашої держави з американських реактивних артилерійських систем HIMARS, оскільки встановили не такі "відбивачі ракет", передають Патріоти України. Встановлені супротивником з...

Гауляйтер Запорізької області розмріявся про приєднання регіону до РФ і підписав "указ" - готують "референдум"

понеділок, 8 серпень 2022, 17:59

йські окупанти та колаборанти вирішили провести фейковий "референдум" на окупованих територіях Запорізької області. Відповідне розпорядження підписав гауляйтер Євген Балицький, передають Патріоти України. "Євген Балицький підписав розпорядження про про...