З архіву ПУ. "Сын за отца": "Гіві"-молодший розповів про свої плани (відео)

У мережу виклали відео, на якому син ліквідованого ватажка НВФ «Сомалі» Михайла Толстих (Гіві) Сергій розповідає про своє навчання у військовому ліцеї.

Так, Сергій Толстих влітку 2018 року заявив : «Желание поступить в лицей у меня возникло в восьмом классе. У меня там друг учился, и он посоветовал. Родители никак не повлияли на это. Они даже не знали, что существует такой лицей… Я предложил, мы посмотрели, всех все устроило, и я туда поступил», передають Патріоти України.

При цьому він додав, що в «будь-якому випадку» зв'яже свою долю з «Збройними силами» або «правоохоронними органами».

Толстих підкреслив: «Я вижу свою дальнейшую судьбу в форме в любом случае. Меня очень сильно привлекают силовые структуры. Я буду продолжать идти по военной линии в любом случае. Возможно, если уж так произойдет, то в МВД или МЧС, МГБ. Но в любом случае — силовые структуры».

Опублікував: Олег Устименко

"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...

Хіти тижня. "Спасибо ,что живой!": "Воскреслий" Гіркін заявив про смертельну небезпеку з боку "київської хунти"

вівторок, 21 вересень 2021, 3:00

Також Гіркін вважає, що повернення Донбасу під контроль України нібито викличе масовий відтік населення з ОРДЛО в Росію. «Я полагаю, что речь может идти о том, что значительная часть населения будет вынуждена оттуда бежать. Даже не потому, что речь иде...