З архіву ПУ. Страшно навіть дивитися: Художник з Донецька картинками показав, що з ним робили терористи "ДНР" у полоні

Колишній полонений створив замальовки, в яких відобразив жахливі події з пам'яті людини, яка піддавалася тортурам та приниженню.

Донецький художник Сергій Захаров показав, що з ним робили в 2014 році терористи "ДНР", коли тримали його в полоні, передають Патріоти України.

"Рік тому 6 серпня виходячи з дому я побачив на абсолютно порожній вулиці два припаркованих джипа. Серце тьохнуло, в порожньому місті на таких тачках роз'їжджала тільки "ДНРівська" мразота. З машини вискочили двоє хлопців, один з них тицьнув пістолетом мені в бік, запитали ім'я, посадили в машину і повезли на вул. Щорса", – розповів Сергій про перший день свого полону.

В полоні бойовиків "ДНР" Сергій Захаров провів 1,5 місяця.

Опублікував: Олег Устименко

На Путіна можуть тиснути щодо застосування ядерної зброї: Невзлін розповів, хто керує "партією війни" в РФ

неділя, 2 жовтень 2022, 10:00

Глава РФ Володимир Путін зважився оголосити "часткову" мобілізацію в країні, хоч нібито намагався цього уникнути. Так само диктатор може піддатися на заклики "партії війни" й використати ядерну зброю. Про це заявив російський опозиціонер Леонід Невзлін...

Війська РФ втратили контроль над Лиманом: У розвідці Британії розповіли про наслідки для окупантів

неділя, 2 жовтень 2022, 9:59

У суботу, 1 жовтня, стало відомо про звільнення Лиману в Донецькій області. В оперативному значенні місто важливе, бо контролює ключову дорогу, що перетинає річку Сіверський Донець. Саме за нею Росія намагається зміцнити свою оборону. Про це повідомили...