З архіву ПУ. Страшно навіть дивитися: Художник з Донецька картинками показав, що з ним робили терористи "ДНР" у полоні

Колишній полонений створив замальовки, в яких відобразив жахливі події з пам'яті людини, яка піддавалася тортурам та приниженню.

Донецький художник Сергій Захаров показав, що з ним робили в 2014 році терористи "ДНР", коли тримали його в полоні, передають Патріоти України.

"Рік тому 6 серпня виходячи з дому я побачив на абсолютно порожній вулиці два припаркованих джипа. Серце тьохнуло, в порожньому місті на таких тачках роз'їжджала тільки "ДНРівська" мразота. З машини вискочили двоє хлопців, один з них тицьнув пістолетом мені в бік, запитали ім'я, посадили в машину і повезли на вул. Щорса", – розповів Сергій про перший день свого полону.

В полоні бойовиків "ДНР" Сергій Захаров провів 1,5 місяця.

Опублікував: Олег Устименко

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...