З архіву ПУ. Strong Europe Tank Challenge 2018: Українці посіли 8 місце у танковому турнірі НАТО (фото, відео)

Переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Друге місце зайняли новачки «Челленджу» - ЗС Швеції, а бронзу вибороли представники ЗС Австрії.

У Німеччині завершилися міжнародні змагання Strong Europe Tank Challenge 2018. Українські танкісти зайняли восьме місце, повідомляє прес-служба Міноборони, передають Патріоти України у червні 2018 року.
У фінальний день програма для всіх команд була однакова. Перший етап - смуга перешкод, старт - вже о шостій ранку. Далі була спортивна естафета. Учасники на швидкість переносили різні елементи танка. Останньою дисципліною стала швидкісна стрільба. Завдання - вразити 20 мішеней для гармати, маючи 30 снарядів на взвод. Приймалася до уваги точність і швидкість стрільби. За цю вправу передбачався окремий кубок. Закрили змагання вже традиційної «дружньої стріляниною». На кордон виїхало по одному танку від кожної команди і провели спільний постріл. Далі вогонь відкривали вже по готовності екіпажу.

В результаті цьогорічним переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Друге місце зайняли новачки «Челленджу» - ЗС Швеції, а бронзу вибороли представники ЗС Австрії.

За окрему номінацію «снайперська стрільба» кубок дістався військовослужбовцям Армії США. Українська команда - танковий взвод 14 ОМБр Сухопутних військ ЗС України - в заліковій таблиці посів восьме місце.


Підозра в організації тероракту та вбивств майданівців: Суд дозволив затримати екскомандира харківського "Беркуту", котрий раптово зник у невідомому напрямку

четвер, 5 серпень 2021, 22:05

5 серпня Печерський суд надав дозвіл на затримання командира харківського Беркуту Віктора Шаповалова Про це повідомляє Адвокатська дорадча група у Facebook, зазначають Патріоти України. . "Вчора підозрюваний не прийшов на судове засідання з розгляду к...

Вже у вересні: Кривонос прогнозує серйозне загострення на Донбасі

четвер, 5 серпень 2021, 21:59

Ексзаступник секретаря РНБО Сергій Кривонос не виключає, у вересні поточного року може загостритися конфліктна ситуація між Україною і Росією. Про це він заявив в прямому ефірі програми «Реальна політика», передають Патріоти України. Як уточнив Кривоно...