З архіву ПУ. "Суперзброя" скреп: Британія перетворила російські ЗРК С-400 на даремний металобрухт

Новітні російські ППО не є значущою загрозою для сучасних засобів РЕБ НАТО і можуть був засліплені і нейтралізовані протягом короткого часу.

Британія перетворила російські ЗРК С-400 на даремний металобрухт. Великобританія освоїла «блокування» роботи російських зенітних ракетних систем (ЗРС) C-400 «Тріумф», повідомляють Патріоти України із посиланням на The National Interest.

Ймовірно, пишуть західні ЗМІ, новітні російські ППО не є значущою загрозою для сучасних засобів РЕБ НАТО і можуть був засліплені і нейтралізовані протягом короткого часу. У матеріалі американського журналу зазначено, що військово-повітряні сили і військово-морський флот Сполученого Королівства збільшили число патрулювань поблизу кордонів РФ, де знаходяться C-400 «Тріумф». За інформацією видання, британські військові змогли знайти «дірки» в протиповітряної оборони (ППО), створюваної цими ЗРС.

Як стверджується в публікації The National Interest, потенційно це дозволяє винищувачам п'ятого покоління F-22 Raptor і F-35 Lightning II Сполучених Штатів наближатися до повітряного простору Росії, не будучи виявленими C-400 «Тріумф».
Минулого місяця видання The Drive писало, що літаки RC-135V / W, Airseeker і Sentinel R1, призначені, зокрема, для проведення електронної розвідки, могли, перебуваючи поблизу Криму, збирати відомості, яким чином інтегровані системи російської ППО і інші вузли управління і контролю реагують на бомбардувальники. У публікації зазначалося, що вересневі польоти проводилися для визначення параметрів електромагнітного випромінювання різних радарів, які становлять системи ППО Росії в Криму, наприклад, С-400 «Тріумф». Крім того, це відбувалося для розкриття бойового порядку подібних комплексів.

"Держпереворот" за звільнення Єрмака: Арахамія заявив, що 1 грудня силовики на Печерську "все будуть блокувати"

вівторок, 30 листопад 2021, 20:09

Давид Арахамія не виключає ймовірність масових акцій біля Верховної Ради 1 грудня. За його словами, є багато зацікавлених осіб в цьому, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ . Може відбутись акція за участі різних організацій. Про це...

"Суми" і "Фастів": Українські військові випробували катери Island, які прибули зі США (фото)

вівторок, 30 листопад 2021, 19:59

Українські військові випробували катери Island "Суми" і "Фастів", які прибули зі США. Про це повідомили представники командування ВМС ЗСУ, передають Патріоти України. Уряд США передав катери Р192 "Суми" та Р193 "Фастів" українським збройним силам у лис...