
Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самоліквідації від 4 до 100 годин (в середньому 23-24 години), повідомили у штабі ООС, передають Патріоти України 16 січня 2020 року.
Для доставки міни бойовики використовують гранатомет РПГ-7 з переробленою гранатою ПГ-7. Радіус суцільного ураження – до 16 метрів. Така міна спрацьовує у момент, коли людина зачепить одну із чотирьох тонких капронових ниток завдовжки до 10 метрів кожна. Існують модифікації міни також і без самоліквідації. Місцевих мешканців закликали біти пильними при пересуванні в районі проведення ООС.
Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...