З архіву ПУ. Там є "тризуб Степана Бандери": Лавров заявив про "екстремістів із України" в Білорусі й почав погрожувати

Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, нібито на території Білорусі, де проходять протести, перебуває до двох сотень натренованих "екстремістів, які пройшли підготовку в Україні", передають Патріоти України 3 вересня 2020 року.

За його словами, це підтверджена інформація і Кремль збирається відповісти на спроби "відірвати Білорусь від РФ". Таким випадом на адресу України він відзначився після переговорів 2 вересня з білоруським колегою Володимиром Макієм.

"У Москви є підтверджена інформація про те, що дестабілізацією ситуації в Білорусі керують із території України. Там є "тризуб Степана Бандери", "С14", "Національний корпус", "Правий сектор". Всі ці структури активно займаються провокуванням радикальних дій у Мінську та інших містах Білорусі", – висловився Лавров.

Крім того, він висловив переконання, нібито в Україні існують табори "з підготовки таких екстремістів", зокрема у Волинській та Дніпропетровській областях. Тоді як у Білорусі зараз перебувають до "200 членів таких угруповань".

Глава МЗС РФ запевнив, що інформація про таке не потрапляє на сторінки газет, оскільки ці люди не роздають коментарів російським і білоруським ЗМІ, натомість вони дуже зацікавлені в тому, щоб мирні протести в сусідній країні "зірвалися в конфронтаційну спіраль".

"Усі ці структури фінансують відповідні заходи, нацьковують тих, кого вони вважають перспективними екстремістськими лідерами, до того, щоб вони вносили силові елементи в те, що відбувається під час демонстрацій у білоруській столиці", – перерахував Лавров.

Він заявив, що спецслужби РФ і Білорусі, які перебувають у контакті одна з одною, "займуться цим більш предметно". "Ті, хто намагаються всіма правдами і неправдами спровокувати заворушення, порушення законів, вони прекрасно розуміють, що такий національний діалог залишить їх на узбіччі історії. Тому вони і намагаються звести все до екстремістських провокацій, спровокувати правоохоронців. Ми будемо категорично припиняти подібні спроби, а особливо спроби використовувати багатосторонні структури, в яких Росія і Білорусь беруть участь, щоб такими провокаціями займатися", – анонсував Лавров.

Зазначимо, що за заяву про "200 екстремістів із України" російського міністра затролили в Україні. Так, український політик і блогер Віталій Чепінога запропонував відповісти на його випад зверненням від так званого Міністерства екстремізму в Україні. А міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підкреслив, що слова російського чиновника є "плодом хворобливої фантазії" його і тих, хто йому про це сказав.

Лофери Prada у стилі 90-х та "клоунські" шкарпетки: Дубінський похвалився у Раді дорогими обновками (фото)

вівторок, 30 листопад 2021, 20:45

У вівторок, 30 листопада, народний депутат і колишній журналіст Олександр Дубінський прийшов на чергове засідання Верховної Ради в екстравагантному вигляді. Він вирішив похвалитися стильними лоферами від Prada, вартість яких стартує від 29 тис. гривень...

Кінець епохи "Слуги народу", або Пресмарафон добиває "Найвеличнішого": "Європейська Солідарність" обійшла у партійних рейтингах політсилу Зеленського – КМІС

вівторок, 30 листопад 2021, 20:38

Партія "Європейська Солідарність" лідирує у рейтингу – такі результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 26 по 29 листопада, зазначають Патріоти України. Якби вибори до Верховної Ради проводилися наступної неділі, з...