З архіву ПУ. "Танкова ганьба Росії на навчаннях - урок для України", - Бутусов

Оснащеність сучасним озброєнням має далеко не головне значення. Стрільби показали, що російські танкісти просто не вміють ним користуватися.

В кінці серпня 2020 року в російському Алабіні відбулися показові стрільби новітніх танків і кращих екіпажів Збройних сил РФ. Вони обернулися повним провалом. Про це написав на своїй сторінці в Facebook головний редактор "Цензор.Нет", громадський діяч Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

У навчаннях запусків ракет "Рефлекс" взяли участь 16 кращих танкових екіпажів ЗС РФ. Кожен другий не впорався із завданням. Вразити задані цілі змогли всього 7 екіпажів. Главред російського журналу "Арсенал Вітчизни" Віктор Мураховський, коментуючи подію, написав: "Хотілося б це развідеть, але на жаль".

Бутусов зазначив, що "танкова ганьба" росіян в Алабіні має велике значення для України, яка воює проти ЗС РФ. По-перше, інцидент розвінчав міф про російську армію, як одну з найсильніших. "Рівень боєздатності російської армії дуже невисокий... ЗС РФ залишаються великим колгоспом, який можна і потрібно бити", - написав Бутусов. Він уточнив, що оснащеність сучасним озброєнням має далеко не головне значення. Стрільби показали, що російські танкісти просто не вміють ним користуватися.

Журналіст зазначив, що в реальному бою при відповідному вогні показники танкістів ЗС РФ були б ще сумніше. "У сучасному світі давно застарів підхід порівнювати армії за якістю і вартістю бойової техніки", - констатував Бутусов. Він дійшов висновку, що бійці без проблем змогли б придушити російських танкістів навіть на застарілих Т-64 завдяки високому рівню підготовки і мотивації.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...