З архіву ПУ. "Тепер ще і г*вном смердітимуть": У мережі висміяли установку туалетів у російських танках

В "розпіарених" російських важких машинах, створених на платформі "Армата", встановили санвузли.

Про розміщення санвузлів в новітніх танках повідомив директор за якістю та інформаційних технологій Уральського конструкторського бюро транспортного машинобудування Ілля Баранов, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Баранов нагадав про те, що особливістю служби танкістів є тривалість безперервного перебування всередині бойової машини. "Здесь основное ограничение - нет возможности справлять естественные надобности. То есть, вода и сухой паек в танке есть, но все остальное, извините, не предусмотрено. Проблему удалось решить только в машинах на платформе "Армата", - сказав він.

За його словами, в цьому танку "изначально предусмотрена возможность длительного выполнения экипажем боевых задач, поэтому в нем есть так называемое устройство СЖО - средство жизнеобеспечения или, проще говоря, туалет".

У мережі різко висміяли нове військове винахід росіян:

- «Ta ладно, неужели таки прорезали в полу дырку?»;

- «Чтобы сразу ложить «кирпичи» при виде войск НАТО»;

- «Это они переименовали нижний люк (люк запасного выхода в днище корпуса, - ред.)»;

- «Теперь там еще и г*мном вонять будет»;

- «Причем унитазы стоят вместо сидений всех членов экипажа»;

- «Очень полезная вещь, танк ведь все равно не ездит и не стреляет, хоть будет где по*рать когда Javelin увидят...»;

- «А, может, они сразу будут снаряды делать. Они писали о том, что у них скоро появятся снаряды из г*вна».

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...

"Де Ленін впав, стоятиме Мазепа": Зеленський анонсував появу пам'ятника гетьману, від котрого російська імперія скаженіє більше 300 років, на культовій локації Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:08

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...