З архіву ПУ. "Терористок" Федини з Звіробій замало: Екс-керівнику прес-служби Порошенка "шиють" справу щодо замаху на життя Зеленського?

Національна поліція України має намір перевірити причетність екс-керівника прес-служби Адміністрації президента Петра Порошенка Андрія Жигуліна до відео, на якому Володимира Зеленського збиває вантажівка. Про це йдеться у матеріалах справи, оприлюднених у рішенні суду, передають Патріоти України у квітні 2020 року.

Слідчий аргументував необхідність продовжити розслідування до 11 липня планами відпрацювати причетність керівника Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента і його колег.

Вже за результатами відпрацювання версії буде прийнято рішення щодо обшуку та допиту їх в якості свідків. Також поліція має намір з’ясувати, чи є в діях Жигуліна ознаки злочину.

Як повідомили в поліції, колишньому керівнику прес-служби Порошенка неодноразово направлялися повістки. Водночас у матеріалі сказано, що експерт, який досліджував відео, не знайшов ознак “пропаганди культу насильства і жорстокості”.

Крім того, була проведена експертиза блокування комп’ютера, телефону та інших носіїв інформації активіста молодіжної організації Порошенка – “Солідарної молоді” Дениса Любченка, обшук у якого проводили в серпні минулого року.

У цих предметах шукали файли за ключовими словами: “У кожного своя дорога… Зе Енд”, “Зеленський”, “Порох сила Кокс могила”, “STOP ZE DRUGS”, “Фура”, “Європейське майбутнє України”. Таких файлів експерт не виявив.

У речах Любченка також не знайшли інформацію щодо роботи сайту euua.org, на якому був опублікований відеоролик.

У коментарі “Українській правді” Жигулін зазначив, що ні він, ні його підопічні не отримували повістки, що стосуються цієї справи.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...