З архіву ПУ. Терористи втратили дар мови: Прапор України з'явився прямо під носом у бойовиків (відео)

Український прапор безпосередньо перед позиціями російських найманців розмістили наші військові в зоні бойових дій на Донбасі.

Відео, зняте під час цієї зухвалої акції, показав на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан, передають Патріоти України 17 червня 2019 року.

Українські захисники, незважаючи на очевидну небезпеку і навіть деяку авантюрність такої акції, зважилися на неї, щоб дати зрозуміти окупантам. Донбас - українська територія. Була української і буде, щоб там не говорили пропагандисти про "російською" сході України.

У коментарях один з користувачів відеохостингу припустив, що на відео - територія на лінії розмежування десь між містами Торецьком і Горлівкою. Такого роду акції, як відображена на цьому відео і оприлюднена блогером, необхідні для підтримки бойового духу українських військових, а також для того, щоб пригнічувати і без того майже висохлий бойовий дух ворога. І наші захисники готові ризикувати. Адже вони знають, за що і заради чого воюють. І воюють вони в першу чергу за те, щоб на їх батьківщині українські прапори висіли вільно і їх наявність де-небудь не було пов'язано ні з яким ризиком.

З архіву ПУ. Будуть знати Богдана: Голова офісу Зеленського "скрутив дулю" Нідерландам

четвер, 1 жовтень 2020, 14:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан сказав, що у Росії і Нідерландів, які просили Україну не видавати РФ фігуранта справи про катастрофу MH17 Володимира Цемаха, "дуже тісні відносини". Зокрема, Богдан своєрідно відповів на питання, чи вплине в...

"А куди дивиться СБУ?": Канал Мураєва зробив Путіна "миротворцем"

четвер, 1 жовтень 2020, 13:59

Ефір вели ведучі Макс Назаров і Ангеліна Пичик, яка оголошувала "опитування". Його транслювали 25 вересня. Телеканал "Наш" колишнього "регіонала" Євгена Мураєва показав президента країни-агресора Росії Путіна "миротворцем". Фото ефіру і "опитування" на...