З архіву ПУ. Томос запроданцю "некошерно": Добкін каже, що саме він, православний єврей, ініціював нову справу проти Порошенка

Тисячі громадян України єврейського походження та різних релігійних світоглядів, як і мільйони громадян Ізраїлю, не підтримують тих єдиноплемінників, котрі прагнуть віддати Україну на заклання профашистській недоімперії Путіна.

Колишній народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін похвалився, що став ініціатором нової справи проти п'ятого президента Петра Порошенка. Про це ексрегіонал повідомив в своєму Telegram-каналі у червні 2020 року, передають Патріоти України.

Як повідомлялося, експрезидент Петро Порошенко у четвер під Печерським райсудом заявив, що щодо нього відкрито ще одне кримінальне провадження — щодо розпалювання релігійної ворожнечі через отримання Україною Томосу. «Відсиди за Томос, Петя», – написав Добкін. Він також опублікував свою заяву в ДБР.

«Так, маніпулюючи прагненнями православної спільноти України до об’єднання, Порошенко використовував церковні організації і релігійне протистояння для досягнення перемоги на виборах 2019 року. Такі злочинні дії Порошенка викликали загострення релігійного (міжконфесійного) протистояння і ворожнечі в державі … Проте, заяви президента Порошенка П . А., рішення парламенту, прийняті його політсилою, численні візити дипломатичних делегацій України в Стамбул, зустрічі з Константинопольським патріархом державних чиновників – дозволяють зробити висновок про те, що тема об’єднання православних конфесій України та доцільності створення помісної церкви перестала бути внутрішньою справою церкви. Відбулося активне політичне втручання і адміністративний тиск на священноначаліє і віруючих Української православної церкви Московського і Київського патріархатів з метою змусити їх прийняти проект створення ЄПЦ саме в тому форматі, який вважали правильним Порошенко П.А. і в той час президентські політичні кола», – йдеться в заяві.

За словами Добкіна, дії Порошенка «становлять небезпеку для соціального миру і політичної стабільності в Україні та містять ознаки кримінальних діянь, передбачених статтями 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками), 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України».

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...