З архіву ПУ. Топ-чиновники Чечні замовили вбивство українського нардепа і екскомандира добробата, - ЗМІ

Розслідування справи повинно було закінчитися 30 липня 2020 року, проте суд продовжив його до 30 липня 2021 року.

Соратники Рамзана Кадирова намагаються позбутися від людей, які критикують главу Чечні. Новий інцидент стався в Україні, де два чиновника з Чечні нібито замовили вбивство українського нардепа і екскомандира добровольчого батальйону. За ліквідацію неугодних глава Урус-Мартанівського району Грозного Валід Абдурешидов і один із заступників глави уряду Чечні обіцяли винагороду в $ 1,7 млн, передають Патріоти України 14 вересня 2020 року з посиланням на Ліга.НЕТ.

За інформацією видання, справа розслідується СБУ. Оперативники спецслужби з'ясували, що замовники найняли громадянина РФ, якому пообіцяли $ 500 тисяч за вбивство нардепа, а також 1 млн євро за екскомандира добробата. Замовники нібито контролювали підбір кілерів, а також профінансували покупку зброї, транспорту, засобів зв'язку і т. д.

Росіянин розповів українським правоохоронцям про підготовку злочину. Він же підшукав двох кілерів, які теж звернулися в українські спецслужби. Аванс за вбивство в розмірі $ 20 тисяч було отримано одним з кілерів ще в 2019 році. Ці гроші він передав правоохоронцям.

За даними видання, замовлений нардеп дізнався про підготовку замаху на нього ще в кінці 2018 року. Громадянин РФ, якого найняли чеченці, переслав нардепу в WhatsApp п'ять аудіозаписів чеченською мовою, з яких випливало, що замовником вбивства є заступник голови уряду Чечні.

Офіс Генпрокурора звернувся за сприянням до австрійських правоохоронців, так як найнятий для організації вбивства громадянин РФ проживає в Австрії. Розслідування справи повинно було закінчитися 30 липня 2020 року, проте суд продовжив його до 30 липня 2021 року.

З архіву ПУ. Як Дніпро потерпає через перекриття Північнокримського каналу: Які Москва та її п'ята колона вигадує "страшилки", щоб змусити дати воду окупантам і що на це кажуть фахівці

субота, 18 вересень 2021, 1:00

в Херсонській області заболочених територій взагалі не спостерігається Андрій Пузанов. Підконтрольні Кремлю чиновники Криму, російські пропагандисти та деякі українські політики котрий рік поспіль переконують, що Україна потерпає через перекриття Півн...

На годиннику була інша дата: У РФ показали, як Путін сьогодні проголосував на виборах онлайн, але щось пішло не так (фото, відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:45

Ще для дистанційного голосування в Росії потрібен мобільний телефон, якого у президента країни-агресора немає. Президент Росії Володимир Путін, який перебуває на самоізоляції, 17 вересня вперше в житті проголосував дистанційно на виборах до Держдуми. О...