З архіву ПУ. Топ-пропагандистка Кремля викликала на дуель Порошенка

В якості зброї вона вибрала "диктант з російської мови".

Маргарита Симоньян

Головний редактор пропагандистського російського телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян викликала президента України Петра Порошенка на дуель. В якості зброї вона вибрала "диктант з російської мови", випливає з її записи в Facebook за 11 червня 2020 року, передають Патріоти України.

"Якщо я зроблю більше помилок, ніж він, негайно звільняюся звідусіль, визнаю, що Крим український, Росія бомбардує Донбас, а сама я - вождь світового фейкньюса", - написала Симоньян.

До цього вона написала, що Порошенко "розчулив її до сліз".

Нападки пропагандистки почалися після того, як президент України, відповідаючи на питання журналіста іспанської газети про вихваляння Сталіна в Росії і, зокрема, про те, що Симоньян після президентських виборів назвала Володимира Путіна "вождем", зауважив, що Симоньян повинна знати, що термін "вождь" в російській мові означає "фюрер".

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...