З архіву ПУ. Трагедія "руского міра": Гіркін підтвердив, що ЗСУ під Горлівкою винищили батальйон "Мачете"

На Донбасі під тимчасово окупованою Горлівкою для бойовиків «ДНР» склалася дуже важка обстановка, яку підтверджують самі терористи.

Ігор Гіркін

Один з екс-ватажків «ДНР» Ігор Гіркін на початку червня 2018 року повідомив про великі проблеми бойовиків, передають Патріоти України.

«Переброшенное на передовую под Горловку подразделение «Сомали» в боях против ВСУ несет тяжелые потери и с трудом обеспечивает оборону большого участка фронта. Данные от надежного источника: полное разложение подразделения «Сомали». Причина, скорее всего, в пункте пропуска «Майорский», который в том числе контролирует эта бригада. Очень много халявных денег. А сегодня у «Сомали» прибывших на усиление недееспособной бригады первый «200-й», снайпер убил командира взвода разведки. Оборону участка фронта в три километра на горловском направлении обеспечивает только 13 бойцов, от батальона «Мачете» осталось всего 30% личного состава», - написав Гіркін в соцмережі.

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...

Котедж в англійському стилі: Як виглядає розкішний особняк першого віце-спікера Стефанчука під Києвом (фото, відео)

четвер, 24 червень 2021, 13:45

Видання зазначає, що ця заміська нерухомість проходить у декларації політика, як недобудована садиба. Судячи з документів, сам котедж на 270 кв. метрів, а обгороджена територія, на якій він стоїть, – 10 соток. . У виписці із земельного кадастру зазна...