З архіву ПУ. "Це не наші": Богдан у Дніпрі мало не викинув людей з тролейбуса Зеленського (відео)

Невідомому оператору вдалося зняти, як тролейбус з президентом зупинився підібрати пасажирів.

У суботу, 14 вересня 2019 року, президент України Володимир Зеленський відвідав Дніпро з робочим візитом. Але не обійшлося без пригод: глава ОП Андрій Богдан спробував видворити пасажирів з тролейбуса, в якому сидів гарант, передають Патріоти України.

Невідомому оператору вдалося зняти, як тролейбус з президентом зупинився підібрати пасажирів. Однак глава ОП підняв тривогу і став проти проходу пасажирів. "Не пускайте, це не наші люди. Це люди місцевої влади", - заявив Андрій Богдан.

Однак люди все ж пройшли в салон. Після чого президент, побачивши дитину, поступився останній місцем. Як і очікувалося, на НП вже відреагували користувачі мережі.

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати з Білорусі не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів, передають Патріоти України. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті......