З архіву ПУ. Ці кадри ніколи не покажуть Скабеєва і Кисельов: "Корінні" жителі Донбасу "захищають" Донецьк від України (відео)

"Это – наша земля" - заявляє, вихваляючись, чеченський бойовик-кадировець на відео, знятому в центрі окупованого Донецька.

Відео зі "столиці" "ДНР" розмістив влітку 2019 року в Twitter блогер "Бывало и лучше...", передають Патріоти України.

Мета розміщення цього відео, на якому зображені святкуючі на центральній площі Донецька кадировці, - в черговий раз показати, яка "громадянська війна" йде в Україні. Показати, які "ополченці", які "шахтарі і металурги" воювали і продовжують воювати в Донецькій і Луганській областях за "русскій мір".

Про таких же "корінних" луганчан і донеччани писали в соцмережах чимало дійсно корінних жителів Донбасу, для яких "громадянська" війна була і є справжнісінькою інтервенцією з боку держави-агресора - Російської Федерації.

Причому, росіяни, затіявши цю війну, схоже, вирішили попутно з основним виконати і побічне завдання: скоротити у себе в країні поголів'я "людського сміття". Тому і відправляли на Донбас маргіналів всіх мастей - уродженців всіх регіонів РФ, які були "головним болем" для правоохоронних органів цієї країни і заважали жити законослухняним громадянам.

Втім, зараз вже можна сказати, що росіянам не вдалося в повній мірі вирішити ні основне, ні побічне завдання. Що стосується останнього, ті російські маргінали, які вижили під час активних бойових дій, вважали за краще повернутися на батьківщину, зрозумівши, що їх Кремль банально використовує як "гарматне м'ясо". І, повернувшись, вони не тільки не змінили спосіб життя, але, влившись в російський кримінал, стали використовувати отриманий на Донбасі бойовий досвід, додавши російській поліції "головняка".

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...

У Путіна великі проблеми: Росія втратила чверть виробництва бензину на тлі атак по НПЗ , - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:22

Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...