З архіву ПУ. У Кремля зіпсувались відносини з останнім союзником: Президент Казахстану закликав співвітчизників бути готовими до війни

Як все карколомно змінилося лише за рік...

Президент країни Касим-Жомарт Токаєв на початку січня 2021 року дав зрозуміти Москві, що агресія буде зустрінута жорстко. Про це йдеться в відеоблозі YouTube-каналу "Україна 365", передають Патріоти України.

Відносини Москви і Нурсултана зіпсувалися, коли ряд депутатів Держдуми Росії пред'явив територіальні претензії Казахстану. Риторика їх була схожа з тією, що велася щодо України напередодні окупації Криму і Донбасу. Спочатку на слова депутатів РФ жорстко відреагувала казахстанська громадськість. Не став мовчати і президент країни. Він опублікував велику статтю "Незалежність найдорожче", в якій послав кілька важливих сигналів Москві.

Токаєв, зокрема, розгромив слова чиновників РФ про те, що частина земель Казахстану - це подарунок СРСР. Він підкреслив, що історія його країни почалася не в 1991 році, як думають в Москві, а набагато раніше. Згадав він і про злочини Радянського Союзу проти казахського народу. Але найважливішим в статті був заклик до народу Казахстану "бути готовим" за всяку ціну захищати незалежність і територіальну цілісність своєї країни.

Епідемія суїцидів триває: У Москві застрелився топменеджер дочірньої фірми "Російських залізниць"

середа, 28 вересень 2022, 21:42

У Москві - черговий суїцид серед топменеджерів. Цього разу застрелився директор дочірньої компанії РЖД ("Російські залізниці") "Цифрова логістика". Про це повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ", передають Патріоти України. Тіло 52-річного директо...

ЗСУ взяли під контроль ще один населений пункт на Донеччині - ЗМІ

середа, 28 вересень 2022, 21:29

У ЗМІ з'явилася інформація, що ЗСУ також взяли під контроль Зелену Долину. Чекаємо на офіційну інформацію, зазначають Патріоти України.