З архіву ПУ. У партії Зеленського зробили дивну заяву про видачу Росії ключового свідка по краху МН17 на Донбасі

Народний депутат від партії "Слуга народу" Ірина Верещук, представник уряду Гончарука у Верховній Раді заявила, що Україні слід видати Росії свідка у справі катастрофи МН-17 Володимира Цемаха в рамках процедури обміну, повідомляють Патріоти України 4 вересня 2019 року.

Ірина Верещук

29 номер списку "Слуги народу" поставила під сумнів інформацію, що Цемах справді ключовий свідок, припустивши, що таким статусом його наділили саме в Кремлі, щоб затримати процедуру обміну.

"Я не вірю Росії. Вони намагатимуться нас обманути, і не тільки нас. Якщо відбудеться такий обмін, і така дія буде вимушеною (передати Росії Володимира Цемаха)… Чому він ключовий свідок, чому важлива персона? Ви про неї знали ще рік тому? Бо Путін так сказав, що нам це потрібно? Та навіть він цього не сказав, це ЗМІ оголосили за нього", - зазначила нардеп.

На думку Верещук, позиція міжнародних партнерів в питанні обміну зазначеної особи є другорядною, оскільки і Нідерланди і Німеччина і Франція почали робити кроки назустріч Росії.

"Я прочитала, що Нідерланди категорично проти, щоб відпускати свідка. Але коли вони голосували за повернення Росії в ПАРЄ, коли вони не голосували за те, щоб на РФ санкції накласти, коли їхні фірми брали участь у будівництві так званого "Кримського мосту", чим вони думали? Вони думали про те, що МН-17 з голландцями на борту загинув? Ніхто про це не говорить. Ми в цьому ланцюгу бенефіціарів нині найслабша ланка. Свої політичні дивіденди отримує Макрон, Меркель, Трамп - усі, крім України", - підкреслила нардеп.

Джерело: Главком

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...

З архіву ПУ. "Вони реально вирішили, що їм все дозволено у їх 73-відсотковій крутизні": Бірюков заговорив про новий Майдан

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:00

У Юрія Бірюкова викликав здивування той факт, що деякі представники влади назвали активістів, які вийшли на вулиці, проплаченими. Десятки тисяч людей, які вийшли 6 жовтня на акції протесту проти капітуляції в Києві, показали, що у країни є гідність і ч...