З архіву ПУ. У разі масштабної війни із Заходом: Названо українські міста, по яких вдарить Кремль

У разі війни Заходу з Росією українські міста стануть місцем дислокації військових і озброєння. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер, передають Патріоти України.

За його словами, в разі конфлікту Україна може стати плацдармом для НАТОвської агресії проти Росії. Якщо почнеться серйозна ескалація, яка буде загрожувати загальній конфронтації Росії з США та американськими союзниками, РФ почне потужний наступ на Україну

Фельгенгауер зазначив, що Захід може в разі наступу зайняти плацдарми в Полтаві, Сумах та Харкові. "Наші генерали що пишуть? Що в разі конфлікту американські генерали і їх союзники швидко висуватимуться в Україну, займуть там позиції, розмістять ракети, літаки десь там в Полтаві або в Сумах і націлять їх на Москву. А цього не можна допустити. Значить у випадку особливого довоєнного періоду потрібно діяти наступально", - сказав експерт.

За його словами, з боку України потрібна серйозна ескалація. "Але я кажу це чисто з військово-технічної точки зору. І це станеться тільки в особливих ситуаціях, які поки дуже далекі. Але плани напевно є - на те він і Генштаб, щоб їх розробляти. Є напоготові 150 дивізія 8-ї гвардійської армії. 8 гвардійська армія націлена на Донбаський фронт. Є корпус в Криму, який як би приписаний до Чорноморського флоту, але там є новітні танки. Вони теж зможуть наступально діяти", - додав російський військовий оглядач.

Він заявив, що цю ескалацію можна намалювати, але всі сподіваються, що обійдеться. А для того, щоб обійшлося, треба хоча б розуміти ступінь загрози.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...