З архіву ПУ. У "слуг" проявився ще один фанат "руского міра": "Цей депутат з епатажною зовнішністю буде "героєм" різних історій у наступні роки", - Бочкала

На чоловікові, який схожий на депутата від фракції "Слуга народу" Артема Дмитрука (героя скандалу з Сюмар у Верховній Раді), 4 вересня 2019 року побачили шеврон у вигляді російського прапора. Саме цей депутат під час засідання Верховної Ради навмисно закривав собою депутата від "Європейської солідарності" Вікторію Сюмар під час її виступу, зазначають Патріоти України.

На питання журналістів стосовно того, кого він підтримав у якості прем'єр-міністра, Дмитрук не відповів. І хоча сам він голосував за кандидатуру Олексія Гончарука, але вже після того вже не зміг згадати, як саме звати новообраного прем'єра.

"Вибори вже пройшли, п'ять років парламент може працювати. Зараз поведінка окремого кандидата навряд чи є певним подразником для партії "Слуга народу" чи її керівництва. А цей депутат з доволі епатажною зовнішністю, мабуть, буде "героєм" різних цікавих історій у наступні роки", - сказав журналіст Роман Бочкала.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...