З архіву ПУ. "Унікальна" техніка скреп: У Лівії при штурмі авіабази ліквідовано 4-й російський ЗРПК "Панцир-С1" (відео)

Опублікована інформація про ліквідацію ще одного комплексу ЗРК "Панцир-С1" в Лівії при штурмі військової авіабази Аль-Ватія. Під уламками одного з ангарів була виявлена військова техніка, яка, судячи з уламків, може бути (ЗРПК) "Панцир-С1". Про це пише користувач у травні 2020 року SwankyStas, який опублікував відповідні кадри на своїй сторінці Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Імовірно, ще один зенітний ракетний комплекс (ЗРПК) "Панцир-С1" був виявлений під уламками зруйнованого ангарного укриття на території авіабази Аль-Ватія на північному заході Лівії", - повідомив він і показав відео уламків техніки.

При цьому очевидці в Лівії показали відео, як захоплений трофейний російський "Панцир-С1" був відправлений до столиці країни Тріполі на військовому тральщику. "Панцир-С1, захоплений ДПА, перевезений в Тріполі", - зазначено в коментарі до відео.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...