З архіву ПУ. "В оточенні Путіна була боротьба": Ексрадник президента РФ зізнався, як у Росії хотіли вдарити ядерною зброєю

Патрушев, на думку експерта, є найнебезпечнішим з усіх осіб, наближених до Путіна.

Микола Патрушев і Володимир Путін

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев наполягав на можливості для РФ першою завдавати ядерних ударів. Відповідні норми він пропонував внести в концепцію національної безпеки країни. Про це заявив колишній радник президента РФ Володимира Путіна, економіст Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України у квітні 2020 року з посиланням на видання Гордон.

Патрушев, на його думку, є найнебезпечнішим з усіх осіб, наближених до Путіна. "Микола Платонович сповідує теорію превентивної ядерної війни. Андрій Андрійович займався цим неодноразово протягом багатьох років, на його думку, Микола Платонович Патрушев наполягав на зміні концепції національної безпеки для того, щоб туди включити юридичну можливість нанесення Російською Федерацією першою ядерного удару, в тому числі по неядерним державам. Треба сказати, що в цій дискусії навіть Путін виявився на боці... я б сказав, "голубів", – сказав Ілларіонов.

Ймовірно, під "голубами" він має на увазі політиків, які виступають за більш м'які методи, за аналогією з американськими "яструбами".

Економіст підкреслив, що на тему доктрини в оточенні Путіна була боротьба і ці пропозиції Патрушева в остаточний текст документа не увійшли. "Але Патрушев наполягав на цьому. Зрозуміло, що в Патрушева і [директора ФСБ Олександра] Бортнікова, як у людей із ФСБ і КДБ, – скажімо м'яко – обмежень щодо використовуваного інструментарію немає", – додав Ілларіонов.

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Про це ...

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...