З архіву ПУ. Велика війна з Росією: "Вони зможуть вражати наші цілі, навіть не перетинаючи кордон", - Смешко

Якщо РФ вирішить застосувати проти України авіацію, їй не потрібно буде навіть перетинати російсько-український кордон. У 1999 році операцію в Югославії виграли взагалі без наземного компонента. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив Ігор Смешко, який очолював СБУ в 2003-2005 рр., , зазначають Патріоти України.

"В Югославії в 1999 році операція була виграна без наземного компоненту. Якщо буде застосовано з боку Росії космічно-авіаційний компонент, вони зможуть вражати наші цілі, навіть не перетинаючи кордон російсько-український. І ми до цього часу не розумієм, що війна може бути не просто позиційна, як зараз. А вона може бути із застосуванням тих сил і засобів, де наша протиповітряна оборона може не витримати", - сказав Смешко.

Він нагадав, що Росія зараз здійснює перевірку боєготовності військ на кордоні з Україною.

"Все угрупування розвернуто, причому розвернуто з трьох напрямків. Всі військові навчання вже проведені. Укомплектовано, ешелоновано", - сказав він.

На жаль, сподіватися на те, що ОБСЄ в даному випадку чимось нам допоможе - це наївно, тому що ця організація історично не втручається у військовий конфлікт, вона фіксує", - додав Смешко.

Аваков з відпочинку в Італії відреагував на нові події у справі Чауса (фото)

субота, 31 липень 2021, 18:29

Арсен Аваков після відставки з посади міністра внутрішніх справ поїхав на відпочинок до Італії. Однак продовжує активно стежити за подіями в Україні, зазначають Патріоти України. Зокрема, екс-глава МВС не оминув увагою події з Миколою Чаусом - екс-судд...

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...