З архіву ПУ. Відвертий реванш не пройшов би. 2019-го його одягнули у клоунський ковпак, - Портников

"Не думаю, що треба дивуватися тому, що відбувається навколо музею Революції гідності і розслідуванню справи про так званий "державний переворот", - пише публіцист Віталій Портников наприкінці 2020 року на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Уже 2019 року доводилося пояснювати, що ми маємо справу із класичною спробою реваншу. Практично такою ж спробою, як 2010 року, після першого Майдану. І тільки тому, що такий відвертий реванш тепер би не пройшов завдяки російській агресії, новий реванш просто одягнули у клоунський ковпак. І це було видно неозброєним оком.

Той, хто за це голосував, а тепер виправдовує свої рішення нерозумінням ситуації, хай не думає, що це пояснює його дії. Адже нерозуміння наслідків своїх вчинків не виправдовує тих, хто ці вчинки здійснює".

Екс-генсек допустив можливість війни між НАТО та Росією, назвав умови та причини чому таке зіткнення актуалізувалося

субота, 2 липень 2022, 9:02

Ризик прямого збройного конфлікту між НАТО і Росією є. І якщо російська сторона нападе на Литву, то це і стане причиною початку війни. . Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен. . Так, на питання журналіст...

"Осколок влучив їй у живіт": Страшна історія 17-річної бандуристки, яку вбили російські окупанти під Черніговом

субота, 2 липень 2022, 8:56

Вона любила життя, творчість, а у свою останню дорогу взяла бандуру, з якою не розлучалася… Видання "Сусіди Сіті" розповіло історію 17-річної Анни Кушнеренко з Чернігова, яка загинула під час ворожого обстрілу, бо хотіла дістатися батьківського дому, п...