З архіву ПУ. Вірменський комік Мартиросян вимагає зупинити війну в Карабасі: У мережі нагадали його слова про "КримНаш" (відео)

В 2016 році комік, виступаючи перед Путіним в Москві на сцені КВК, з посмішкою прокоментував військову окупацію Криму. У жовтні 2020-го коли його мала батьківщина несла поразку за поразкою від Азербайджану, воно почало скиглити

Вірменський комік, який проживає в Москві, Гарік Мартиросян закликав до припинення бойових дій в окупованому Нагірному Карабасі, заявляючи про необхідність мирних переговорів, повідомляють Патріоти України.

Мартиросян вимагає зупинити війну і хоче встановлення миру. Однак в соціальних мережах нагадали, як 4 роки тому, в 2016 році, Мартиросян, виступаючи перед Путіним в Москві на сцені КВК, з посмішкою прокоментував військову окупацію Криму і заявив, "що півострів є російським і крапка". У ситуації, коли армія Азербайджану пішла в наступ на окуповану Вірменією територію, Мартиросян заговорив по-іншому. "Як прекрасно! Війна і окупація Криму в Україні - це, значить, добре і правильно, а ось війна в Карабасі - "найстрашніше, що може бути", - прокоментував заяву Мартиросяна один із користувачів соцмереж та опублікував скріншоти його повідомлення.

Переговори із РФ відбудуться за потреби у Зеленського - Подоляк

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:31

Переговори з Росією не закінчилися, вони призупинені, оскільки будь-яка війна закінчується переговорами. Про це заявив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Переговори Зеленського з Путіним відб...