З архіву ПУ. "Внезапно оказалось, что Крым не может обойтись без вражеской украинской воды", - Казанський

Російські окупанти виглядають підлими і жалюгідними, захопивши півострів і не маючи можливості та бажання забезпечити його водою.

Український журналіст і блогер Денис Казанський у вересні 2020 року прокоментував заяву так званого "глави Криму" Сергія Аксьонова про претензії на адресу України за перекриття каналу з дніпровською водою на окупований півострів, зазначають Патріоти України.

"Внезапно оказалось, что Крым не может обойтись без вражеской украинской воды. Когда россияне аннексировали полуостров об этом как-то не подумали, теперь же комично грозят «бандеровцам» международным трибуналом, если те не станут снабжать водой у них же захваченную территорию.

Мировая история знала множество оккупантов и завоевателей, но едва ли знала таких же подлых и жалких.

Самое смешное, что на самом деле Крым вполне мог бы обойтись без украинской воды. Человечество давно уже научилось опреснять морскую воду, и в засушливых странах, имеющих выход к морю, эта технология давно уже применяется. Казалось бы, «ядерная сверхдержава» могла бы позволить себе потратить немного нефтедолларов и соорудить соответствующий объект на отжатом у соседей полуострове, захватом которого в России так гордятся. Но крымчанам уже пояснили, что вода в этом случае будет стоить очень дорого, и нести такие расходы родная гавань не желает.

Венесуэле, Сирии и прочим братским абхазам деньги нужнее, поэтому придётся крымчанам вместо воды довольствоваться рассказами о проклятых фашистах, которые не хотят снабжать дешевой водой прижимистых захватчиков.

Хіти тижня. Ірина Верещук розповіла, що наразі у Зеленського думають про продаж води росіянам до окупованого Криму

вівторок, 30 листопад 2021, 2:00

Є надія, що Володимиру Олександровичу низький рейтинг і важкі звинувачення у "вагнергейті", не дадуть "встати з іншої ноги". Україна не здійснюватиме подачу води в окупований Крим. Це заборонено всіма можливими регуляторними актами. Про це повідомила м...

Російська загроза: Латвія просить США започаткувати постійну військову присутність на своїй території, зокрема розмістити ракети Patriot

вівторок, 30 листопад 2021, 0:31

Влада Латвії звернулася до США із закликом надати постійну військову присутність з метою стримувати Росію. Зокрема, йдеться про зміцнення оборони Латвії ракетами Patriot, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters. "Ми хотіли б мати постійну...