З архіву ПУ. "Война идет, а долбо...бы спят": Як Моторола розстрілював будинки в Донецьку з гранатомета (відео)

Фрагмент відео довгий час переховувався, оскільки показує реальну суть так званих "російських добровольців".

В Інтернеті опубліковано архівне відео із російським терористом Арсенієм Павловим на прізвисько Моторола, якого росіяни вважають героєм війни на Донбасі, передають Патріоти України.

Фрагмент відео довгий час переховувався, оскільки показує реальну суть так званих "російських добровольців" і одного з найвідоміших російських бойовиків першої хвилі окупації Донбасу 2014 року. На відео Моторола заради розваги безладно стріляє з підствольного гранатомета посеред Донецька по домівках навколо.

Відео на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував український журналіст і блогер Денис Казанський. Примітний діалог, який веде Моторола з бойовиком, що знімає його розваги на камеру мобільного телефону. Оператор цікавиться у Павлова: чи немає людей в тому місці, куди він стріляє, на що російський терорист відповідає: "Мені пох **".

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...