З архіву ПУ. Вони повертаються! Соня Кошкіна повідомила про появу в Україні одіозного соратника Януковича

Юрій Колобов прилітав в аеропорт "Бориспіль" з Австрії.

Соня Кошкіна. Фото: соцмережі.

Відома українська журналістка Соня Кошкіна вражена новиною про повернення в Україну одіозного чиновника часів Віктора Януковича. Вона повідомила про те, що в кінці серпня в країну прилітав екс-міністр фінансів Юрій Колобов, передають Патріоти України.

Згідно з даними видання LB.ua, він прилітав в аеропорт Бориспіль з Австрії. В'їзд в Україну йому "скасували", при цьому з Борисполя він вилетів в сторону столиці Франції 30 серпня. Кримінальні справи проти нього закрили ще в 2018 році при попередній владі. Кошкіна не втрималася, щоб не прокоментувати:


З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати з Білорусі не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів, передають Патріоти України. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті......