З архіву ПУ. "Вони всі - слабаки і боягузи": Поклонську розлютило звільнення Сенцова

Одіозний політик заявила, нібито "російські спецслужби усе знають про заплановані режисером теракти".

Наталія Поклонська. Фото: Комсомольська правда.

Нелегітимний депутат Державної Думи Росії і колишній "прокурор" Криму Наталія Поклонська вибухнула злісними висловлюваннями на адресу звільненого з російського полону Олега Сенцова. Так, в інтерв'ю пропагандистському виданню "Комсомольская правда" вона прокоментувала обмін ув'язненими, передають Патріоти України 7 вересня 2019 року.

"Сенцов зазіхав вчинити терористичний акт, тобто свідомо мав намір убити невизначену кількість звичайних, простих людей. Його обмін на наших громадян, викрадених злочинною українською владою, був, звичайно ж, вимушеним заходом – для повернення наших хлопців, але переконана, що про його "подвиги" і "бажання" добре відомо нашим спецслужбам", – висловилася вона.

За її словами, Сенцов все одно не зможе здійснити свій нібито "теракт", оскільки просто побоїться. "Тому крім гучних" потрібних "заяв із вуст терориста нічого не буде, оскільки по натурі вони всі слабаки і боягузи", – заявила "екс-прокурор". Нагадаємо, Олег Сенцов був відправлений в російську в'язницю за звинуваченнями в тероризмі саме Наталії Поклонської.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...