З архіву ПУ. Вперше в історії: Пентагон офіційно оприлюднив відеозаписи із НЛО

З'явилися перші відео з НЛО, справжність яких підтвердила одна з найбільш авторитетних організацій - Пентагон, повідомляють Патріоти України посиланням на Youtube-канал Україна 365.

Ці відеозаписи опубліковані в проміжок між 2004 і 2015 роками. У 2007 та 2017 роках записи несанкціоновано потрапили у вільний доступ. Тоді вдалося отримати непряме підтвердження автентичності контенту від Військово-морських сил США. "Міноборони публікує ці відеозаписи, щоб прояснити будь-які невірні уявлення громадськості про те, чи були поширювані кадри реальними або ж в них є щось ще. Спостережувані на відеозаписах повітряні явища як і раніше характеризуються як непізнані", - зазначено в заяві Пентагону.

Оприлюднені відео - кадри, зняті з військових літаків. На них чітко видно літаючі об'єкти, які зовні нагадують літальні апарати явно неземного походження. У всякому разі інших офіційних пояснень з приводу цих відео немає. На відео також записані емоційні коментарі льотчиків з приводу побаченого. Відомо, що в 2014 - 2015 роках американські військові льотчики часто зустрічалися з загадковими об'єктами, в польоті, в небі, писала газета The New York Times. Один з таких об'єктів мав форму "дзиги, яка рухалася проти вітру", а інший - мав форму "сфери, укладеної в куб", розповідали льотчики.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...