З архіву ПУ. "Все було чудово, поки не з'явився Порошенко, або Як Москва зачищала українське поле", - ветеран АТО

Москва знову може використовувати цю рису українського «електорату» - коротку пам'ять і відсутність стійкості до об'єктивних труднощів. Ідеальних кандидатів немає. Головне не обрати на вищу посаду держави явних або таємних запроданців.

"Загибель В'ячеслава Чорновола, швидше за все була спецоперацією не без участі чекістів. Отруєння і широка кампанія дискредитації президента Віктора Ющенка відбувалися на наших очах, але мало хто з нас це усвідомлював", - пише у своєму блозі ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас, передають Патріоти України.

Чоловік нагадує, що так Кремль зачищав політичне поле України під вигідних для нього кандидатів - Януковича з його підписанням «харківських угод» і непідписанням асоціації з ЄС, Тимошенко з її «газовими контрактами» під «хіхі» з Путіним (стаття вперше опублікована у листопаді 2018 року.-ред.). Тепер провернути схожий сценарій вибору без вибору заважає фігура президента Петра Порошенка, вважає блогер. І проти нього використовується той же випробуваний метод - тотальна інформаційна атака, фейки, приниження досягнень, нагнітання істерії. Ще звинувачення буквально у всіх проблемах країни з вуст тих, хто десятиліттями сам був при владі, але не показав і частки його результатів.

Ветеран АТО вказує, що Москва знову може використовувати цю "огидну рису українського електорату" - коротку пам'ять і відсутність стійкості до об'єктивних труднощів. І, якщо так трапиться, ми знову підемо по колу «нас всі зрадили і образили», але це буде заслужена розплата за невміння бачити очевидне.

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...

"Путін словесно вийшов з "Мінська", переговори з "ЛДНР" неможливі навіть у режимі "фантастика на другому поверсі": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:32

У України принципова позиція – жодних переговорів з невизнаними "Л/ДНР". Водночас президент Росії Володимир Путін допустив обмовку, яку можна вважати "словесним виходом з Мінських угод". Таку заяву 22 квітня в ефірі телеканалу "Україна 24" зробив спіке...