
Екс-командир підрозділів «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін на своїй сторінці в соцмережі поскаржився на серйозні втрати членів НЗФ в районі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області у 8 травня 2019 року, передають Патріоти України.
«По имеющейся информации, противник пытается при помощи комбинации массированных артиллерийских обстрелов и продвижения по „нейтралке“ („серой зоны“ уже нет — ВСУ ее „скушало“ за прошлый год в этом районе полностью) — выдавить защитников республики с занимаемых позиций и охватить Докучаевск, максимально перерезав ему коммуникации с востока и с севера.
Такого рода попытки делались ВСУ и в прошлом году с разной степенью успешности. Но сейчас без всякого стеснения применяется самая тяжелая полевая артиллерия — 152-мм гаубицы».
При цьому Гіркін з обуренням додає, що «піхоти на позиціях у «корпусу народної міліції» - «як кіт наплакав»:
"Благодаря 4-летней «полной безальтернативности минского процесса» — сидеть под обстрелом ради непонятно чего — желающих немного. И тех, кто остался — продолжают постепенно выкашивать».

Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...