З архіву ПУ. Втратить не тільки Петербург: Екс-президент Естонії пригрозив Росії

У той же час він визнав, що Москва розгорнула потужну пропагандистську кампанію.

Фото: tvc.ru

Російська Федерація не загрожує Естонії у військовому сенсі, адже розуміє, що її агресія може призвести до таких серйозних наслідків, як втрати не лише Петербурга, а й інших територій. Про це заявив колишній президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес в інтерв’ю Європейській правді, повідомляють Патріоти України у черві 2018 року.

Він пояснив, що в НАТО діє норма (стаття 5), за якою напад на одну з держав-членів прирівнюється до нападу на всі держави одночасно. "Звісно, Росія може атакувати Естонію, але невдовзі вона може втратити навіть Омск та Томск, не кажучи вже про Петербург. Вони про це пам’ятають", - наголосив Ільвес.

Окрім того, він зазначив, що Росія веде проти Естонії інформаційну кампанію, а на Заході багато людей потрапляють під вплив російської пропаганди.

"Нікуди, звісно, не поділася кампанія з дискредитації моєї країни, яка триває вже 27 років. І в Україні, поза сумнівом, розуміють, про що йдеться, бо ви маєте точно таку проблему з боку Росії із розповідями про "нацистів" та "хунту". І ця загроза - справді небезпечна. На Заході вистачає "корисних ідіотів", і досі є медіа, які це підхоплюють", – сказав екс-президент Естонії.

Водночас Ільвес вірить, що Росія зміниться настільки, що загрози з її боку зникнуть. "Я не вважаю, що агресія - це частина генокоду росіян!", - підкреслив політик.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...