З архіву ПУ. "Вигнали в катакомби": Глава Московської церкви в Україні Онуфрій дав скандальне інтерв'ю сербським ЗМІ

Очільник РПЦ в Україні поскаржився, нібито в багатьох районах служби проводяться в садибах чи інших допоміжних приміщеннях.

Онуфрий у Чорногорії. Фото: Мitropolija.

Очільник Української Православної Церкви Московського Патріархату – Російської церкви в Україні, в інтерв’ю православному радіо Сербської церкви в Чорногорії поскаржився на те, що його церкву «вигнали в катакомби» та похвалився, що до його гнаної церкви масово ідуть люди, передають Патріоти України 29 лютого 2020 року.

«Храми зайняті, а в багатьох районах служби проводяться в садибах чи інших допоміжних приміщеннях. Насправді це сучасні катакомби», – заявив він, розповідаючи про сучасний стан УПЦ МП (РПЦ в Україні). Створення Православної Церкви України він назвав злочином: «на нашій канонічній території були створені нові структури під назвою УПЦ, і це не лише помилка, а церковно-канонічний злочин».

Наразі, за його словами, віряни в Україні масово їдуть до УПЦ МП (РПЦ в Україні). «Через розкол, що стався в Україні, ми не втратили віруючих, а набули їх ще більше. Коли вони почали переслідувати Церкву, вони змусили людей і тиснули на них, щоб отримати підтримку ідеї томосу, яку вони проповідували, рекламували, люди почали приходити до церкви у великій кількості, навіть тих, кого я ніколи не бачив. Вони приходять і кажуть: «Ми бачимо, що вони дуже пригнічують тебе, і ми розуміємо, що Бог з тобою», – зазначив Онуфрій.

Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

субота, 17 квітень 2021, 17:33

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Недооцінив реакцію колег та співгромадян? Віцепрем’єр Чехії раптово передумав їхати до Москви, де мав обговорити "Спутник V"

субота, 17 квітень 2021, 17:22

Віцепрем’єр Чехії Ян Гамачек скасував свій візит до Москви, під час якого мав домовлятися про російську вакцину від коронавірусу "Спутник V", повідомляють Патріоти України з посиланням на з посиланням на Ceske Noviny. Скасування візиту офіційно пояснює...