З архіву ПУ. "З чистого аркуша": Коломойський припускає загальну націоналізацію в Україні

Він назвав такий процес перерозподілом власності на користь держави.

Бізнесмен Ігор Коломойський мріяв на початку травня 2019 року про повну націоналізацію в Україні, нагадують Патріоти України.

"Країна може зажадати такого перезавантаження, яке було 1917-го, - загальна націоналізація. І поїхали все заново. Я таке припускаю. У тій [нинішній] системі розподілу власності та матеріальних благ країна може не вижити. Можливо, доведеться з чистого аркуша починати", - сказав Коломойський.

Він назвав такий процес перерозподілом власності на користь держави.

"Таке трапляється і в розвинених країнах... Якщо країна не може далі жити й існувати у тій конструкції, де є священним право власності та при цьому Антимонопольний комітет, наприклад, сьогодні дозволив придбання двох обленерго", - зазначив бізнесмен.

Сусідка України заборонила в'їзд на свою територію

неділя, 12 липень 2020, 16:58

Від обмежень звільнені транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі і бізнесмени, які їдуть у відрядження. З 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на в'їзд через спалахи коронавірусу в декількох країнах. Україна потрапила в "червоний список...

Президентський роман: Цимбалюк помітив цікавий нюанс в історії з "вагітністю" Мендель від Зеленського

неділя, 12 липень 2020, 14:51

Прес-секретар чомусь вирішила спростувати тільки вагітність... У своєму блозі він зазначив, що ситуація навколо скандалу в українській політиці починає нагадувати українську версію мелодраматичного серіалу "Санта-Барбара". "З "вагітністю" зрозуміло. Де...