З архіву ПУ. Забули зняти номери: У звірствах у Мінську брали участь російські карателі (фото, відео)

Таке саме відбувалось і в Києві під час обох Майданів, стверджує ряд українських політиків. Москва радо надсилала своїх карателів. Правда 2004-2005 рокам їм Кучма не дав можливість розгорнутись, як слід

Під час протестних акцій в Білорусі 20 вересня 2020 року затримали не менше 230 осіб. Про це пише телеграм-канал TUT.BY з посиланням на правозахисний центр «Весна», передають Патріоти України.

За даними на 23:20 У Мінську були затримані 167 осіб, серед них відомий пластичний хірург Олексій Дужий, довірена особа Світлани Тихановської Олег Моісеєв, фотограф і документаліст Микола Мамінов, а також екс-співробітник Белтелерадіокомпанії, автор Youtube-каналу «Не по телику» Сергій Козлович.
У регіонах Білорусі у правозахисників є відомості про 69 затриманих. При цьому у вчорашніх звірствах в Білорусі брали участь не тільки білоруські, а й російські спецназівці. «А ось і російські транзитні номери (в поспіху забули скрутити, мабуть)», - написав у Фейсбуці російський політолог і фінансист Слава Рабинович. І виставив відповідне фото:

«З 1941 року пройшло 79 років. Цього разу прийшли лукашенківсько-путінські карателі і труять білорусів газом», - прокоментував Рабинович ось це відео:

«Лукашенківсько-путінські фашисти викрадають дівчину», - підписав він ще одне відео:

«Гродно. У машині розбили скло, а після витягли і водія», - прокоментував політолог ще одне відео:

На концерті Кобзона тримається аншлаг, у росіян знову висока утилізація артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 квітня

вівторок, 21 квітень 2026, 7:10

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.04.26 орієнтовно склали:

Рускій мір і його "вєлічіє" без прикрас: Посол України при в ООН Мельник навів статистику про туалети в РФ - справжнє Середньовіччя

вівторок, 21 квітень 2026, 7:00

Постійний представник України при ООН Андрій Мельник під час засідання Ради Безпеки 20 квітня звернув увагу на контраст між життєвими умовами громадян Росії та амбіціями Кремля щодо статусу "великої держави". Посилаючись на офіційні дані, дипломат зазн...