З архіву ПУ. Загинула без героїзму, не від рук "укропів": На Донбасі найманці Путіна розправились з прапорщицею внутрішніх військ "ДНР"

Членкиня терористичної організації Ольга Ливенець. Фото: myrotvorets.center

Про наглу смерть жінки, від рук тих, кого вона мала рятувати від куль "злих бандерівців" київської "хунти" повідомив блогер Анатолій Штірліц у своєму Telegram-каналі. "Ліквідована своїми ж бойовиками 22.04.2020 р. – нестатутні відносини", – уточнюється в повідомленні, зазначають Патріоти України.

На сайті "Миротворець" говориться, що Ольга Сергіївна Ливенець, 14.11.1976 р.н. – бойовик НЗФ, фельдшер медичного пункту у званні прапорщик внутрішніх військ так званого МВД "ДНР".

Членкиня терористичної організації Ольга Ливенець (праворуч)

Повідомлення про ліквідацію Ольги Ливенець в соцмережах

Історичний момент: Байден підписав протоколи про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО

вівторок, 9 серпень 2022, 23:00

Президент США Джо Байден ввечері 9 серпня підписав документи про затвердження протоколів про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО, передають Патріоти України. Президент США підписав документи на церемонії у Білому домі. Байден виступив з промовою та ...

Захарова у люті: Twitter заморозив офіційний акаунт МЗС Росії англійською мовою

вівторок, 9 серпень 2022, 22:40

Офіційний англомовний обліковий запис міністерства закордонних справ Російської Федерації на Twitter заморожений на невизначений період. Причиною стала чергова брехня та вигадки хворої уяви в публікаціях. Про це повідомили в самому МЗС, щиро обурюючись...