З архіву ПУ. Загинула без героїзму, не від рук "укропів": На Донбасі найманці Путіна розправились з прапорщицею внутрішніх військ "ДНР"

Членкиня терористичної організації Ольга Ливенець. Фото: myrotvorets.center

Про наглу смерть жінки, від рук тих, кого вона мала рятувати від куль "злих бандерівців" київської "хунти" повідомив блогер Анатолій Штірліц у своєму Telegram-каналі. "Ліквідована своїми ж бойовиками 22.04.2020 р. – нестатутні відносини", – уточнюється в повідомленні, зазначають Патріоти України.

На сайті "Миротворець" говориться, що Ольга Сергіївна Ливенець, 14.11.1976 р.н. – бойовик НЗФ, фельдшер медичного пункту у званні прапорщик внутрішніх військ так званого МВД "ДНР".

Членкиня терористичної організації Ольга Ливенець (праворуч)

Повідомлення про ліквідацію Ольги Ливенець в соцмережах

"Відносини людини зі смертю – дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

середа, 20 жовтень 2021, 19:15

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розпов...

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...