З архіву ПУ. Захарова була в шоці: Азербайджан пригрозив миротворцям РФ у Карабасі

Віце-спікер парламенту Азербайджану Аділь Алієв нагадав, що можливості миротворців Росії в Карабасі обмежені. Це викликало гостру реакцію представниці МЗС РФ Марії Захарової. З різкою заявою вона виступила на брифінгу в Москві 16 грудня 2020 року, передають Патріоти України.

Алієв у відповідь на дії РФ в Карабасі зазначив, що російські миротворці не мають права змінювати карту в зоні конфлікту. Він порадив Москві діяти в рамках домовленостей, погрожуючи "великими втратами" Росії і її союзнику Вірменії.

Захарова у відповідь зажадала, щоб влада Азербайджану "зважувала кожне слово". Вона натякнула, що подібні заяви можуть дестабілізувати ситуацію в зоні конфлікту, порушити процес "повноформатного врегулювання". Захарова уточнила, що всі повноваження миротворців РФ "можуть і повинні вирішуватися в робочому порядку між сторонами", зокрема, між Баку і Єреваном. Варто зазначити, що Росія ввела в Карабах близько 2 тисяч своїх військових місяць тому, після того, як Вірменія та Азербайджан підписали угоду про перемир'я.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...