З архіву ПУ. "Захід поставив хрест на сподіваннях... Всього за тиждень Україна перекреслила всі зусилля США і Європи і відкотилася на 7 років тому, в епоху Януковича", - політичний експерт

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією Андрія Головачова про відкат реформ, значним символом котрого стало п'ятничне (4 грудня 2020 року.-ред.) голосування у Верховній Раді.

"Вчора всі фракції дружно проголосували за скасування кримінального покарання за недостовірне е-декларування чиновниками і політиками своїх активів.

Побічно ВР підтримала рішення КС, який визнав неконституційними і саме НАБУ, і кримінальне покарання за декларування. Повне єднання всього правлячого класу проти Заходу і проти українського суспільства!

По суті, після цього можна розпускати всі антикорупційні органи, - НАБУ , САП і НАЗК, - як абсолютно безглузді.

Контрреволюція, про неминучість якої я писав багато разів відразу після перемоги Майдану, остаточно перемогла. Вища бюрократія, силовики, олігархи і депутати, що сидять у них на окладі, повністю повернули Україну до часів Януковича.

Всі 7 років зусиль Заходу з реформування України виявилися марними. Україна як була, так і залишилася станово-феодальною державою. Незалежного суду і незалежної прокуратури так і не з'явилося. Замість закону діють договорняки. Президентська вертикаль як і раніше знаходиться поза законом.

Коротше, все залишилося незмінним, як і до Майдану.

Що тепер робити Заходу?

В принципі, Захід вже готовий визнати свою поразку і піти з України - і частина європейських країн і фінансових інститутів вже так і чинять. Проблема, однак, полягає в тому, що Захід не знає, як це зробити, щоб драматично не втратити в своєму авторитеті.

Справа в тому, що Захід вже один раз серйозно підмочив свою репутацію в 2008 р., коли не наважився заступитися за Грузію в її війні з Росією. Тоді союзники США в перший раз наочно переконалися, що американські гарантії безпеки не так вже й багато коштують і деякі, наприклад, Вірменія і Білорусь, зробили для себе відповідні висновки. Якщо Захід зараз кине Україну, визнає її нереформованість, то вона негайно буде знову витягнута в орбіту впливу Росії.

Крім України, всі країни Східного партнерства швидко увійдуть в зону впливу Росії, потім поступово в ОДКБ і ЄАЕС. Придністров'я отримує своє логічне рішення. В Україні, швидше за все, почнеться сепаратизм, - тепер уже на заході країни, - який призведе до розпаду країни. У громадянський конфлікт неминуче втягнуться члени НАТО Угорщина, Польща, Румунія і навіть Туреччина.

При першому ж русі НАТО Росія негайно, на випередження, окупує країни Прибалтики, тому що це єдиний для неї шанс протистояти переважаючим силам НАТО. Далі, зрозуміло, настає Армагеддон.

До речі, саме для того, щоб уникнути такого сценарію литовці свого часу відчайдушно лобіювали "План Маршалла для України".

З нетерпінням чекаю реакції МВФ і всього Заходу в цілому після того, як Зеленський своїм підписом під законопроектом зробить корупцію знову легальним діянням для всього правлячого класу

Ну а те, що українське суспільство спокійно проковтнуло цю подію, ще раз підтверджує мою думку, що українці не готові до реформування своєї країни. Немає реального запиту на це. Ну, а без тиску знизу Захід не в змозі впоратися з нашою корумпованою елітою. Так що в нашій бідності ніхто не винен, крім нас самих."

Після довгої паузи Росія вивела ракетоносії в Чорне море

п’ятниця, 26 квітень 2024, 23:29

Російські війська вивели на бойове чергування у Чорне море два підводні ракетоносії із вісьмома ракетами Калібр. Про це повідомила пресслужба Сил оборони півдня в п'ятницю, 26 квітня. "Після доволі довгої паузи ворог вивів на бойове чергування в Чорне ...

План зробити це "якнайшвидше": Бельгія обіцяє прискорити передачу Україні своїх F-16

п’ятниця, 26 квітень 2024, 23:24

Раніше повідомлялося, що Бельгія передасть Україні F-16 до 2025 року. Влада Бельгії вирішила передати Україні винищувачі F-16 вже у 2024 році, хоча точні терміни поки що невідомі. Про це на спільній прес-конференції заявили прем'єр Бельгії Александер Д...