З архіву ПУ. "Закінчилася "епоха кумів" і почалася "епоха сватів": Гончаренко з трибуни Ради змусив Зеленського "ховати" очі (відео)

Нардеп нагадав президенту його власні обіцянки перед виборами.

Депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко жорстко розкритикував з трибуни Верховної Ради призначення Івана Баканова главою СБУ. Свій виступ Гончаренко оприлюднив в YouTube, передають Патріоти України 30 серпня 2020 року.

У четвер, 29 серпня, нова Верховна Рада України в перший день своєї роботи, серед іншого, призначила главу СБУ. Прогнозовано даний пост очолив Баканов. 319 депутатів віддали за нього свої голоси. Гончаренко, як і "Європейська солідарність", були проти цієї кандидатури. Депутат з трибуни ВР пояснив причини. "Я хотів би з цієї трибуни нагадати програму кандидата в президенти Зеленського: "Підставою для призначення стануть розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей". А які ж такі заслуги є у пана Баканова? Він відомий офіцер спецслужб? Він бойовий офіцер, який воював за Україну? Ні! Це сусід Володимира Олександровича ще з дитинства. Це генеральний директор "кварталу 95". Вибачте, а кого ми зараз вибираємо? Главу служби безпеки України або главу служби безпеки "95-го кварталу"? Нам говорили, закінчилася епоха кумівства! А що, почалася епоха сватання? З ким разом "Сватів" знімали? Або епоха сусідства, хто хороший сусід? Гарне питання, і, на мою думку, відповідь очевидна", - заявив Гончаренко.

Судячи з відео, Зеленському було вкрай неприємно слухати виступ депутата "Європейської солідарності". Він навіть рукою прикривав очі.

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...

"Ліквідували близько трьох рот росіян": У ЗСУ розповіли про успіхи на Таврійському напрямку

четвер, 8 червень 2023, 18:56

Збройні сили України упродовж доби ліквідували близько трьох рот росіян та здійснили 1522 вогневих завдань на Таврійському напрямку. Про це проінформував командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram, ...