З архіву ПУ. "Закрой рот, тварь!": Відомий антимайданівець влаштував скандал на росТБ через терористів "ДНР" (відео)

На російському телебаченні спалахнув скандал між одіозним телеведучим, голосом "антимайдану" Юрієм Котом та постійним українським гостем ефірів пропагандистів Гордієм Бєловим, повідомляють Патріоти України 4 вересня 2019 року.

Сутичка трапилася під час обговорення ліквідованих терористів "ДНР" Олександра Захарченка, Арсена Павлова ("Мотороли") і Михайла Толстих ("Гіві") на передачі "60 хвилин" телеканалу "Россия 1".

Все почалося з вигороджування Котом військових злочинців, які прийшли вбивати громадян України і окуповувати її території. Поплічник агресора намагався героїзувати їх і терористів "ДНР" загалом.

"Заради правди – жодного теракту "народні республіки" не здійснили. А ви скільки актів там провели? Захарченка хто вбив ?! "Гіві" хто вбив?! "Моторолу" хто вбив?! Тобі мало?!" – нервово звернувся він до співрозмовника.

Однак Бєлов жорстко вгамував колаборанта, нагадавши йому, чим "прославилися" на Донбасі згадані терористи. "Послухай мене – це люди, які вбивали наших солдатів! Ти такий же, як вони! У тебе руки в крові! Ти – зрадник українського народу, і ти зараз відпрацьовуєш своє перебування тут у Москві! Ти – зрадник України!" – відповів він на цинічні випади Кота.

Ці слова допекли перебіжчику, і він накинувся на опонента з брудними образами і навіть погрозами фізичною розправою. "Закрий рота, сказав! Закрий рота, мерзотнику! Ти мене зрозумів?! Я зараз тебе вирублю!" – не перестаючи, вигукував скандальний голос "антимайдану".

Цієї миті у розмову втрутилася не менш одіозна ведуча передачі, пропагандистка Ольга Скабєєва. "На похорон цих людей прийшло стільки жителів Донбасу, Гордію, що вам зараз треба вибачитися за свої капосні, огидні слова", – їдко звернулася вона до українця, який засудив російських окупантів.

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...

Хіти тижня. "Судьи Конституционного суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну", - фінансист Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 1:00

Подібна ситуація дуже влаштовує олігархів та друзів Путіна. "Судьи Конституционного Суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну, потому что кого-то из них могли привлечь за коррупцию. Вот так прямо и говорят. Мы снесли всю систему...