З архіву ПУ. Закрити рота бійцям: Військове керівництво держави хоче заборонити підлеглим самовільно спілкуватись з журналістами

Після виходу сюжету із Золотого, в якому бійці і місцеві жителі висловлювалися проти розведення – на цю ділянку фронту повністю закрили доступ для представників ЗМІ.

Штаб ООС намагається приховати справжні настрої українських бійців і жителів прифронтових населених пунктів. Про це пише у Facebook журналіст Олександр Махов, передають Патріоти України 26 вересня 2019 року.

“Є підозра, що штаб Операції об’єднаних сил / Joint Forces Operation і Віктор Шубець навмисно коригує картинку для телевізора щодо реальної ситуації на фронті. Картинка, яку намагається створити штаб ООС така – українська армія нікуди не просувається, а думка звичайних бійців в окопах та жителів прифронтових населених пунктів щодо розведення – некоректна”, – зазначив він.

За словами журналіста, після виходу сюжету із Золотого (де має відбутися розведення сторін), в якому бійці і місцеві жителі висловлювалися проти розведення – на цю ділянку фронту (позиції армійців) повністю закрили доступ для журналістів на невизначений термін.

Також він стверджує, що після виходу сюжету на “ТСН” про просування бійців на околиці окупованої Горлівки – на цю ділянку фронту теж повністю закрили доступ для журналістів на невизначений термін.

Крім того, за словами Махова, командувач ООС Володимир Кравченко з початку своєї роботи на цій посаді ухиляється від зустрічі з воєнкорами центральних телеканалів. При цьому з проханням про зустріч воєнкори неодноразово зверталися через прес-службу штабу ООС.

Журналіст також зазначив, що на заходи, які проводяться на території проведення ООС за участю Кравченка, запрошуються лише окремі телевізійні групи телеканалів.

“Тема “розведення сторін” активно обговорюється в окопах серед бійців та серед мешканців прифронтових населених пунктів – Зайцевого, Золотого та інших. Але замість роз'яснень – ігнорування”, – написав він.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...