З архіву ПУ. Зарозуміле Х*йло: Путін пройшов повз і не потиснув руку Майку Пенсу. Що віце-президент США зробив у відповідь (відео)

Примітно, що принц Чарльз заради рукостискання Пенса встав на ноги, а з Путіним вітався сидячи.​

23 січня 2020 року в Єрусалимі стався черговий скандальний епізод, який миттєво взялися тиражувати російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Володимир Путін не став вітатися з віце-президентом США за руку, пройшов мимо і сів на своє місце, яке знаходилося поруч з президентом Ізраїлю. Пенс сидів в трьох сидіннях від нього праворуч, поруч з подружжям прем'єр-міністра Ізраїлю.

Відео інциденту було опубліковано в Інтернеті російськими журналістами. Однак трохи пізніше віце-президент США привітав західних лідерів і вирішив простягнути руку і Путіну. "Пенс сам підійшов до Путіна привітатися", - з гордістю повідомляють російські інформаційні агентства. Примітно, що принц Чарльз заради рукостискання Пенса встав на ноги, а з Путіним вітався сидячи.

Зраджена надія: Суд відмовив Януковичу в участі на засіданні онлайн

понеділок, 12 квітень 2021, 22:25

Верховний Суд відмовив колишньому президенту Віктору Януковичу в участі в засіданні в режимі відеозв'язку, зазначають Патріоти України. Про можливість для Януковича взяти участь онлайн клопотав захист екс-президента. Про це повідомляє пресслужба суду. ...