З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

ProВійсько. Спецвипуск

РК-360 МЦ

Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1.

В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних комплексів «Вільха М» та “Нептун”, а також реактивних снарядів системи залпового вогню «Тайфун-1».

Вже зовсім скоро, кажуть фахівці, ракетна зброя може стати основним інструментом стримування російської агресії.

Доки українські ракети успішно потрапляють у цілі на випробуваннях, хотілося б, щоб українська влада поставила за ціль повернути Україну до п’ятірки світових лідерів виробників ракетної зброї. І не схибила.

Опублікував: Андрій Савчук

В НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ

понеділок, 14 червень 2021, 18:30

Лідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу. Копія документа представлена журналістам, повідомляє кореспондент "Європейської правди". У цьому рішенні – вперше за останні роки – щодо України вжито ті самі формулювання, що з...

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...