З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко хоче втретє зайняти крісло прем’єр-міністра. Про це 4 листопада 2019 року повідомляє Українська правда з посиланням на свої джерела в Офісі президента, зазначають Патріоти України.

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла.

“Найцікавіше, що говорить вона нам: “Ви призначте мені людей, але голосувати ми будемо не за все”. Її акуратно послали. Тому, повірте, більше сюди вона не ходить”, – говорить джерело.

Деякі депутати від “Слуги народу” також повідомляють, що до багатьох з них підходять колеги з “Батьківщини”, натякаючи, що Тимошенко на посту глави уряду могла б “дуже посилити президента Зеленського”.

Один з депутатів від “Батьківщини” повідомив виданню, що Тимошенко починає замислюватися про відхід з політики. Однак, як каже депутат, перед цим вона хоче “залишити якийсь слід в історії”, яким може бути прем’єрство.

Головний плацдарм для наступу Тимошенко на уряд нинішнього прем’єра Олексія Гончарука – земельна реформа і введення ринку землі.

Байден домовився з Меркель про узгодження політики щодо України

вівторок, 26 січень 2021, 20:45

«Лідери домовились про «спільне напрацювання стратегічних пріоритетів в політиці, зокрема щодо Афганістану, Ірану, Китаю, Росії, України та Західних Балкан», ‒ йдеться у повідомленні. Байден заявив у Twitter, що запевнив Меркель у відданості співпраці ...

Білий дім знов наповнив дружній собачий гавкіт: Вівчарки Байденів переїхали до резиденції президентів США

вівторок, 26 січень 2021, 20:38

Світлинами домашніх улюбленців на новому місці поділилася дружина президента в Twitter. "Чемп і Мейджор приєдналися до нас у Білому домі", - підписала фото двох німецьких вівчарок Джилл Байден, зазначають Патріоти України. Переїзд собак Байденів знамен...